Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Plac Gradezno neizgradeno zemjiste Kezovica

5 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: We4home.mk 01 фев. 09:42 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet

We4home.mk

39 Огласи во продавницата

Deloven prostor 200m2 PSS kompleks 600 ЕУР
Luksuzna kuka so bazen namestena 350 000 ЕУР
Се изнајмува Луксузен спрат од Куќа / Se iznajmuva 210 ЕУР
Gradezno zemjiste 2371m2 so odlicna lokacija 31 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Адреса
Површина
Локација
Штип
id: gs1006 кежовица мерите,
штип ново село 2000 македонија
Residential
5€/m2
https://we4home.mk/land/gradezno-neizgradeno-zemjiste-kezovica/
description
градежно неизградено земјиште кежовица
- штип ново село
Се продава парцела градежно неизградено земјиште со површина од 2556 м2, со проектирани плацеви и дозвола за градба, урбанистички план и сите потребни документи, чисти имотен лист.
Парцелата се наоѓа во урбанизираната населба Мерите позади Бања Кежовица над Л’џите, според урбанистичкиот план над парцелата минува пат.
Парцелата има технички извештај за формирање на градежни парцели, изработен технички прилог – скица,
сите документи се направени според урбанистички план, има детален план за 3 парцели за иградба на куќи со дворно место и пат, се е приложено и документирано.
Новиот сопственик може слободно од првиот ден да започне со градба.
Парцела број 8704.

We4home Real Estate

We4home.mk
+38978419995
Leaflet

We4home.mk

39 Огласи во продавницата
Se izdava namesten sprat od kuka na Pirinska 160 ЕУР
Renovirana i kvalitetno opremena kuka 420m2 340 ЕУР
Super nov Deloven Prostor vo Stip 799 ЕУР
Stan na ednosmernata vo Stip 67 000 ЕУР
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации