Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Plac niva vo Stip itno

0 МКД

Се продава од: Jordan 18 фев. 17:17 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Површина
Локација
Штип
Prodavam plac/niva vo selo Cardaklija, oddaleceno 7km od Stip, so vkupna povrsina od 9500m2, so vikendica od 28m2,so ovostarnik,struja,voda,vednas do regionalniot pat Stip-Kocani. Tip na zemjiste - zemjodelsko i gradezno. Pogoden za ziveenje, deloven objekt, farma, magacin i sl.
CENA PO DOGOVOR
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации