Објавени: дек. 30 2021 01:32

Plac od 3602m2 vo Stip

Објавени: дек. 30 01:32
Прегледи: 28
Se prodava 3602 metri kvadratni zemjiste vo industriska zona vo selo Chardaklija, moze da se gradi industriski objekt. Na 50 metri od nivata ima transformator, od ednata strana do samata niva pominuva prugata nakaj Kochani a do magistralata se povrzuva so 100 metri pat.
Kontakt broj 077 748 845 Goran
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации