Македонски | Shqip | English |

Plac od 450m2 vo Stip

Се продава од: Aleksandar 27 јан. 13:34 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

27 000 ЕУР

Адреса: Leski
Површина: 450 m2
Локација: Штип
Plac so plateni komunalii.
Нема посетени огласи
Кон почеток