Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Plac vo nas Star Karaorman

15 ЕУР

Се продава од: Zoran 02 септ. 10:48 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Површина
Локација
Штип
Се продава плац во населба Стар Караорман со големина од 550 м2, во близина на основното училиште. Таа е одалечена 5 км од центар на Штип. До парцелата има асвалтен пат, водовод, канализација, трофазна струја и Роби Кабловска телевизија. Локацијата граничи со 3 парцели. Четврта страна е асвалтинот пат. Повеќе за парцелата погледајте на сликата од катастар, дадена во прилог на огласот. За информации јавете се на Зоран Трајков од Понеделник до Петок во период од 7 до 15 часот или на Спец.Невролог Д-р Весна Трајкова 078-417-970. Цената е 15 евра/м2
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации