Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Plac vo naselba Desnaci

9 000 ЕУР

15 000 ЕУР

Се продава од: Dragan Davkov Вчера 10:36 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Површина
Локација
Штип
Се продава плац од 530 м2 во населба ‘’Деснаци’’ на одлична локација со прекрасен поглед на градот. Плацот е во многу убава мирна и тивка населба а сепак блиску до центарот на градот. Плацот ги има сите потребни комунални до него. Идеално за изградба на семејна куќа предвидено со урбанистички план.
Dragan Davkov
+38971302960
Leaflet
Кон почеток