Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Se prodava plac na gradezen reon

0 МКД

Се продава од: Olgica 14 септ. 17:54 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Површина
За живеалиштето
Локација
Штип
Se prodava plac na gradezen reon,vo Stip,od 6500m2,vo reonot Pluzdino,pokraj patot Stip - Radovis.
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации