Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Zemjiste na super lokacija vo Stip

10 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: We4home.mk 25 ноем. 11:16 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet

We4home.mk

32 Огласи во продавницата

Gradezno neizgradeno zemjiste 10 ЕУР
Zemjiste vednas nad Medicinskoto Uciliste vo Stip 2 ЕУР
Namestena i super opremena kuka 85 000 ЕУР
Deloven prostor so unikaten pogled vo centar na Stip 300 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Адреса
Површина
Локација
Штип
Се продава земјиште Штип со поврашина од 39201 м2, поделено во пет парцели засебни кои може да се продаваат како што е подочу опишано.
Парцелите се наоѓаат на излезот од Штип од станата на Ново Село, веднаш после училиштето Искра до патот, нивната точна локација може да се види на сликите.
Парцела 1: 35438 м2
Парцела 2: 61 м2
– парцела 1 и 2 се една до друга и одат заедно

Парцела 3: 2439 м2
Парцела 4: 96 м2
– парцела 3 и 4 се една до друга и одат заедно

Парцела 5: 1168 м2
Земјиштето е со имотен лист на еден сопственик.

Инфорамции:
078419995
078419737
We4home.mk
+38978419995
Leaflet

We4home.mk

32 Огласи во продавницата
Deloven prostor so unikaten pogled vo centar na Stip 300 ЕУР
Super nov Deloven Prostor vo Stip 799 ЕУР
Се изнајмува Луксузен спрат од Куќа / Se iznajmuva 210 ЕУР
Stan kaj Stokomak 30 000 ЕУР
Кон почеток