Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Zemjiste vednas nad Medicinskoto Uciliste vo Stip

2 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: We4home.mk 20 јан. 14:28 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet

We4home.mk

32 Огласи во продавницата

Super nov Deloven Prostor vo Stip 799 ЕУР
Zemjiste na super lokacija vo Stip 10 ЕУР
Stan na ednosmernata vo Stip 67 000 ЕУР
Се изнајмува Луксузен спрат од Куќа / Se iznajmuva 210 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Површина
Локација
Штип
Се продава земјиште (две парцели) со имотен лист кое се води како лозје и пасиште од 2160 м2 и 1445 м2 над Медициското училиште во Штип или веднаш до тврдината на ЖМ, место викано Ташли Баир. Се работи за добра површина која е погодна за повеќе намени. Патот од медицината нагоре е асфалтиран сокоро до парцелата.
Напомена:
Парцелите се продаваат двете заедно
We4home.mk
078419995
Leaflet

We4home.mk

32 Огласи во продавницата
Namestena i super opremena kuka 85 000 ЕУР
Наместен стан 116м2 спроти градскиот пазар 65 000 ЕУР
Stan kaj Stokomak 30 000 ЕУР
Nov stan od 69m2 Karpos SR 45 000 ЕУР
Кон почеток