Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Zemjiste vo Suitlak

0 МКД

Се продава од: Горан Вчера 11:15 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Адреса
Површина
Локација
Штип
Се продава земјиште во Суитлак со големина од 1039m2 составено од три парцели.
Градежен дел, плоча лепенка од 10,30м2, пристапен пат и потпорен ѕид.
Цена по договор.
Горан
075401119
Leaflet
Кон почеток