Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

2 placa po 250 kvadrati

12 500 ЕУР

Се продава од: sadulla 14 јан. 20:55 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Адреса
Површина
Локација
Струга
se prodavat 2 piacevi za kuka po 250 kvadrati vo misleshevo pokraj kombinatot vo nova naselba urbanizirani struja i vida cena 12500 euru za eden plac telefon 071701338 shiten dy pllace te urbanizuera per shpi ne misleshove per reth kombinatit 12500 euro per nji plac tel 071701338 sadulla
sadulla
071701338
Leaflet
Кон почеток