Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Niva pozadi Nabizi

0 МКД

Се продава од: David 30 ноем. 09:40 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Површина
Локација
Струга
Se prodava niva od 2272m2 pozadi stovaristeto Nabizi, do samiot kanal so sopstven pat.
Cena po dogovor.
Kontakt 078296177 David
David
 
078296177
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации