Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |
 

Niva vo blizina na Ezerski lozja

1 ЕУР

Се продава од: Aleksandar Mitreski Денес 14:33 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Leaflet
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Површина
За живеалиштето
Локација
Струга
Se prodava plac od 754m2 na stariot pat Struga-Ohrid,vo blizina na privatnoto shkolo “yahya kemal”
Cena po dogovor
Poveke info 078-425-550
Aleksandar Mitreski
  Online
Leaflet
Кон почеток