Оглас од претпријатие Објавени: ноем. 24 2022 01:40

Novi ponudi

ЕУР

Објавени: ноем. 24 01:40
Прегледи: 128
SHITET PARCELe urbanizuar me sip 491mk -ne afersi te rruges ...ne kuartin e ri te urbanizuar....
OFERTA VLEN vetem 72 ore-
ÇMIMI-ekstra-140eu/mk
СЕ продава урбанизиерана маркица со пов од 491мкв...одма до патот на самиот агол -во новиот урбанизиран кварт во Струга
Понудата важи 72 часа
Цена -екстра-само 140еу/мкв
Опис на линк

AGJENCIONI POLLOZHANI

NE STRUGE JU OFROJME NJE GAME TE MADHE TE :
 1- BANESAVE-LOKALEVE AFARISTE-SHTEPIVE-TROJEVE URBANISTIKE
2-INFORMATE & MBESHTETJE PROFESIONALE PER INVESTIME.
  VO STRUGA VI NUDIME SIROKA PALETA-IZBOR NA:
1-STANOVI-DELOVNI OBJEKTI-KUKI-URBANIZIRANI PLACEVI
2-INFORMACII & PODRSKA ZA VASITE INVESTICIONI PLANOVI
Посети ја страната на нашата продавница
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Продавач

NE STRUGE JU OFROJME NJE GAME TE MADHE TE :
 1- BANESAVE-LOKALEVE AFARISTE-SHTEPIVE-TROJEVE URBANISTIKE
2-INFORMATE & MBESHTETJE PROFESIONALE PER INVESTIME.
  VO STRUGA VI NUDIME SIROKA PALETA-IZBOR NA:
1-STANOVI-DELOVNI OBJEKTI-KUKI-URBANIZIRANI PLACEVI
2-INFORMACII & PODRSKA ZA VASITE INVESTICIONI PLANOVI
Struga - JNA 11 070362454 070576059

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации