Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Parcel ne Struges

0 МКД

Се продава од: Ashim M Вчера 22:37 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Струга
Shiten plac rreth liqenit e Ohrid. Placet jan nga 495m2 e te vija e pare dhe 800m larg Struges nga ana e Restaurant Aquarius.
bloka zemja za prodažba.
sekoja parcela e 495m2 i se naoǵa na bregot na ezeroto ohrid i se naoǵa na 800m od Aquarius i Versus restoranot Struga
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации