Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Parcel vo Struga

0 МКД

Се продава од: Ashim Mersini 16 септ. 00:23 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Струга
Shiten plac rreth liqenit e Ohrid. Placet jan nga 495m2 e te vija e pare dhe 800m larg Struges nga ana e Restaurant Aquarius.
bloka zemja za prodažba.
sekoja parcela e 495m2 i se naoǵa na bregot na ezeroto ohrid i se naoǵa na 800m od Aquarius i Versus restoranot Struga
Ashim Mersini
+38970614085
Leaflet
Кон почеток