Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Plac na vednas pokraj Ohridsko ezero

55 ЕУР

Се продава од: Milena 27 јун. 22:32 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Површина
Локација
Струга
Se prodava plac od 411 m2 na prva linija do Ohridsko ezero, vednas do avtokampot Livadista. Placot izleguva na samiot pat za Radozda so sopstvena plaza koja e vo imoten list. Na placot ima prikluceno voda.
Leaflet
Кон почеток