Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Plac od 220m2 vo Elesec-Struga

1 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: ААМ Недвижности 02 јун. 17:49 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
ААМ Недвижности
Posledni 46m2 i 60m2-rasadnik 900e/m2 0 EUR
Luksuzen stan od 186m2 kaj City Mall 0 EUR
86m2+garaza 15m2 k.voda rampa 1 EUR
Stan od 58m2 so 9m2 balkon vo Aerodrom kaj Rudarski 0 EUR
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Површина
Локација
Струга
Реон Елешец, плац за градба со струја, вода, на одлична локација, во близина на макпетрол бензискатаинфо:076/649-607
ААМ Недвижности
Млада Агенција со најискусните Брокери на пазарот, кои се секогаш со Вас
Посетете ја нашата продавница
Даме Груев бр. 7 локал 9 Прикажи на мапата
076649607
ААМ Недвижности
079333103
Leaflet
ААМ Недвижности
86m2+garaza 15m2 k.voda rampa 1 EUR
Сингелиќ барака и куќа, плац 515м2 1 EUR
Новоградба 150м2 станови, комплекс Бардовци 1 EUR
Stan 42m2 pogoden za deloven prostor 220 EUR
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации