Оглас од претпријатие Објавени: ноем. 23 2022 12:57

Plac vo Struga

ЕУР

Објавени: ноем. 23 12:57
Прегледи: 1600
Se prodava plac vo Struga 150m2 so dozvola za gradba i plateni komunali do ezeroto Radozda ubav pogled.
Cena: 20000 evra
Sifra 555/335
Telefon za kontakt: 070794009
070375210
Опис на линк
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации