Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Zemjiste vo Struga

0 МКД

Се продава од: Trajce Ugrinoski 29 ноем. 11:32 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Површина
Локација
Струга
Se prodava zemjiste 5500 m2, 200m od ezero kaj kruzen tek sproti Evro hotel Struga.
Trajce Ugrinoski
 
078302000
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации