Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

GRADEZNO ZEMJISTE

Се продава од: Katica Atanasova 23 јан. 18:02 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Адреса
Површина
Локација
Струмица
Се продава атрактивно градежно земјиште од 2370 м2 во непосредна близина на Јока, Изолмак и Жикол. Цена по договор.
Katica Atanasova
075205721
Кон почеток