Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Plac na atraktivna lokacija vo elitna nas Caml'k

24 000 ЕУР

38 000 ЕУР

Се продава од: kh 29 мај 20:24 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Површина
За живеалиштето
Локација
Струмица
Плацот излегува на две улици на агол , маркицата не е лепенка, планирано е изградба на семејна куќа со површина од 196м2, обезбеден паркинг за 4 возила, тип на куќа А1 П+Пк.Блиску до последните асфалтирани улици.Во непосредна околина има изградено веќе индивидуални куќи.
Кон почеток