Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Plac na noviot pat za Bansko

15 000 ЕУР

Се продава од: Sunaj 01 авг. 13:01 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Површина
Локација
Струмица
Сите документи ги има
Plac na noviot pat za Bansko vo blizina 1km firma Adient
Leaflet
Кон почеток