Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Plac na super lokacija

147 600 ЕУР

Се продава од: Goran Денес 22:26 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Површина
Локација
Струмица
se prodava plac na super lokacija,na izlezot od Strumica kon s.Dabile,na 200metri posle benzinskata pumpa Lukoil na samiot pat.
cena 42€m2
Leaflet
Кон почеток