Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Plac od 300m2 vo Strumica

0 ЕУР

Се продава од: Hristijan 25 јан. 18:53 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Површина
Локација
Струмица
Плацот се наоѓа на Мара Минанова ,населба девијација.За подетални информации обратете се на телефонскиот број 078658111..
Hristijan
078658111
Leaflet
Кон почеток