Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

PLAC OD 3248M2 VO INDUSTRISKA ZONA STRUMICA

25 ЕУР

Се продава од: Контакт 19 фев. 19:43 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Површина
Локација
Струмица
Се продава плац со површина од 3248 м2 во Индустриска зона север - Блок 42, Струмица.

Цена: 25 евра м2

Телефони за контакт:
071271501
076444283
Контакт
071271501, 076444283
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации