Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Plac od 3300m2 vo Strumica

132 000 ЕУР

Се продава од: goran 01 авг. 10:19 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Адреса
Површина
Локација
Струмица
se prodava plac od 3300 na patot kon Skopje,placot se naoga na 200 metri posle benzinskata pumpa Gama Oil,markica za gradba P+1
1000m2 prizemje i 1000m2 sprat
cena 40€m2
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации