Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Plac od 560m2

14 000 ЕУР

Се продава од: Gorgi 24 септ. 16:56 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Адреса
Површина
Локација
Струмица
Se prodava lokacija od 560 metri kvadratni, urbanizirana do pat cela zapadna strana vo dolzina 70 m. struja do samata lokacija.

Cena 25 € od kvadrat.

070/ 571-994 Gorge
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации