Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Plac vo novo Dobrejci Strumica

0 ЕУР

Се продава од: Se prodava plac 19 јун. 07:23 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Површина
Локација
Струмица
Se prodava plac na patot vo novo dobrejci Strumica
Poveke info 078/312-030 071/271-151
Se prodava plac
078312030
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации