Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Plac vo Strumica itno

0 ЕУР

Се продава од: PETRE GLIGOROV 21 авг. 19:04 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Адреса
Површина
Локација
Струмица
Se prodava pred vlezot vo selo Gabrovo do samiot pat pravec Strumica - Gabrovo od leva strana.
PETRE GLIGOROV
070562590
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации