Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Placevi vo Strumica i vo naselba Sofilar

13 500 ЕУР

Се продава од: Hari 07 мај 20:00 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Струмица
Se prodavat placovi vo Strumica, 300m2, 400m2 i 1400m2 i vo naselba Sofilar 750m2 13500€
Info na tel. 078444718
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации