Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Plac od 3383m2 vo Strumica

16 900 ЕУР

Се продава од: Dzingov Gjoko 31 мар. 09:44 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Површина
За живеалиштето
Локација
Струмица
Se prodava ,plac za individualn gradba, katastarska parcela KP br. 6678, so povrsina od 3383 m2. Placot se naoga vo Sofilari - Strumica
Dzingov Gjoko
075 25 56 56
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации