Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Plac od 2000m2 kaj Vasilevo

35 000 ЕУР

Се продава од: Nikolcho Kocev 30 ноем. 15:08 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Адреса
Површина
Плац за продавање на регионалниот пат Радовиш Струмица, Спроти селото Василево, со дозвола за градба. До плацот се наога салонот за мебел Ал Мак.
Nikolcho Kocev
 
070566220
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации