Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Ekstra Nivi na povolni Lokacii

3 ЕУР

Се продава од: Saso-Jule Kostovski 22 дек. 11:16 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Адреса
Површина
За живеалиштето
Локација
Свети Николе
Katastarski broevi:
-Orle bair 1045(3085 m2) i 1046(4508 m2)-3evra
-Luka 1529(1820 m2)-3evra(blisku e do noviot pat so moznost za voda,struja i odvod)
-Barakovica 2160(4274 m2) i 2161(3036 m2)-3evra(blisku do asvaltiran pat i selo Gorobinci
-Vrbi 4268(5734m2)-5evra do Sv.Nikole karsi fabrika za cokoladi(ima moznost za voda,struja i odvod)
-Odja bair 3762(4730 m2)-1evro
Saso-Jule Kostovski
078824279
Leaflet
Кон почеток