Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Ekstra placovi i nivi vo okolina na Sv.Nikole

0 ЕУР

Се продава од: Saso-Jule Kostovski 25 авг. 10:49 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Адреса
Површина
Локација
Свети Николе
Na pocetok se napisani Katastarskite broevi koj mozete da go vpisete na ossp.katastar.gov.mk i ke imate uvid kade se naogjaat.
-Orle bair 1045(3085 m2) i 1046(4508 m2)-3evra
-Luka 1529(1820 m2)-3evra(blisku e do noviot pat so moznost za voda,struja i odvod)
-Barakovica 2160(4274 m2) i 2161(3036 m2)-3evra(blisku do asvaltiran pat i selo Gorobinci
-Vrbi 4268(5734m2)-5evra do Sv.Nikole karsi fabrika za cokoladi(ima moznost za voda,struja i odvod)
-Odja bair 3762(4730 m2)-1evro
Saso-Jule Kostovski
078360853
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации