Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Niva od 4000m2

4 ЕУР

Се продава од: Marko Stojanov 23 авг. 13:55 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Адреса
Површина
Локација
Свети Николе
Se prodava niva so pravoagolna forma od 4.000 m2, smestena na idealna pozicija pomegu Saramzalino I Sveti Nikole, na samiot pat za selo Delisinci. Nivata odgovara za iskoristuvanje na poveke nameni. Cena 3,5 eur po m2. Tel. 071 663 762 i 079 290 354
Marko Stojanov
071663762
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации