Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Niva od dva hektara

0 ЕУР

Се продава од: Marko 14 окт. 15:17 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Адреса
Површина
Локација
Свети Николе
Имотот се наоѓа пред градот Свети Николе кога се приоѓа од страната на Велес од десната страна, во КО Делисинци. Формата на нивата е правоаголна и е приклучен на систем на наводнување. Погоден е за одгледување на разни земјоделски култури, за фарма на еко храна, плантажи и сл. Цената е 1.4 еур за м2.
Leaflet
Кон почеток