Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Niva vo s Adzimatovo

0 ЕУР

Се продава од: Laze 18 ноем. 12:07 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Свети Николе
Се продава нива од 10600m2, во с.Аџиматово, општина Лозово. Нивата е под систем за надоднување и погодна за одгледување на сите земјоделски култури. Број на парцела-1199.
Цена по договор.

Контакт:078507603 Лазе
Leaflet
Кон почеток