Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Niva vo Sveti Nikole od 12410m2

5 ЕУР

Се продава од: Sasa 31 авг. 14:37 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Површина
Локација
Свети Николе
Se prodava niva so povrsina od 12410m2 na Gorobinski pat (patot nakaj Gjuriste) na 800 metri od poslednite kuki...Za dopolnitelni informacii javetese na tel.broj 070 261 161
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации