Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Niva vo Sveti Nikole

Се продава од: Александар 13 ноем. 15:05 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Leaflet
From
Store
Адреса
Површина
Локација
Свети Николе
12 декари нива кај село Мустафино погодна за садење грозје, лешник, луцерка и други градинарски култури. До нивата се наоѓа пумпа за вода со што е обезбедено ефикасно наводнување.
Александар
070393903
Leaflet
Кон почеток