Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

NIVA ZASADENA SO VISNI

120 МКД

Се продава од: Благој 12 дек. 20:58 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
СЕ ПРОДАВА НИВА ВО МЕСТО ВИКАНО "ВАКАВ" ПОД ТУРСКИТЕ ГРОБИШТА ОДМА ДО ПАТОТ СО СОПСТВЕНО НАВОДНУВАЊЕ И СО МОЖНОСТ ЗА ПРИКЛУЧУВАЊЕ СТРУЈА НИВАТА Е ЗАСАДЕНА СО ВИШНИ ДОКОЛКУ НЕ ВИ СЕ ПОТРЕБНИ МОЖЕТЕ ДА ГИ ИЗОРАТЕ
ЦЕНА 2 ЕВРА КВАДРАТ
Благој
078317619
Leaflet
Кон почеток