Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Plac vo Krivceva Reka

0 ЕУР

Се продава од: A.DIMITRIEVSKI 01 авг. 10:17 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Адреса
Површина
Локација
Свети Николе
Se prodava plac br 6117 vo Krivceva reka 1700 m². Imoten list 3520
cena 5 evra /m2
Aleksandar Dimitrievski
tel 078 234 933
A.DIMITRIEVSKI
38978234933
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации