Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Plac vo Sveti Nikolsko mesto Avlii

10 000 ЕУР

Се продава од: Мира и Андреј 06 фев. 20:38 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Продавам плац во околина на Свети Николе, во место викано Авлии, со површина од 730м2, според решението за данок, а 746м2 според катастарот.

Цена 10.000 евра.

Телефони за контакт: 071 217 477 ili 02 3230 243.Мира и Андреј
071217477
Leaflet
Кон почеток