Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Plac za kuka vo centarot na Sveti Nikole

38 000 ЕУР

Се продава од: Мира и Андреј 06 фев. 17:09 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Површина
Локација
Свети Николе
Продавам плац за куќа во центарот на Свети Николе, блиску до пазарчето, на ул. Васка Циклева бр. 36, со површина од околу 130м2.

Цена 38.000 евра.

Телефони за контакт: 071217477 ili 02 3230 243.

Сега живееме во Скопје. Плацот погледнете го сами.
Мира и Андреј
071217477
Leaflet
Кон почеток