Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Продавам нива до с. Пеширово

3 ЕУР

Се продава од: Ирена 08 дек. 18:28 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Површина
За живеалиштето
Локација
Свети Николе
Се продава нива од 6253м2, веднаш над село Пеширово, на патот помеѓу Пеширово и Црнилиште.
Ирена
070383270
Leaflet
Кон почеток