Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Se prodava plac pozadi ambulanta na 25ti maj bb

Се продава од: Gabriela 17 јул. 17:20 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Адреса
Површина
За живеалиштето
Локација
Свети Николе
Se prodava plac pozadi ambulantskata zgrada od 344 m2 !!!
Gabriela
077554974
Leaflet
Кон почеток