Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Niva vo Sveti Nikole Gorobinci

0 ЕУР

Се продава од: Kristijan 23 дек. 12:54 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Prodavam niva od 4264 m2, se naogja na ubava lokacija do samiot pat megju s. Gorobinci i Sv. Nikole, odgovara i za malo stopanstvo, moze da se dobie dozvola za gradba, vo blizina ima banderi za struja.
Cena po dogovor.
Kristijan
077/873-763
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации