Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Земјоделско земјиште

100 МКД

Се продава од: Nikola 15 ноем. 09:38 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Свети Николе
Земјоделско земјиште
18700м2
с.Црнилиште
Св. Николе
Leaflet
Кон почеток