Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Zemja na atraktivna lokacija Miladinovci Stip

14 ЕУР

Се продава од: Rade Денес 18:33 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Површина
Локација
Свети Николе
Се продаваат две ниви, едната е на самоиот автопат помеѓу Св.Николе и Штип помеѓу автопатот и пругата на самата клучка Кадрифаково Ерџелија и е 8000м2. другата е во непосредна близина место викано Горни ливади, на сликата одбележана со бр.2, покрај неа минува канал за наводнување и самата земија има извор со пивка вода. со вкупна површина 8000м2. или двете заедно 16000м.
Почетна цена 14еур / м2
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации