Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Zemjiste na mnogu povolna lokacija

0 ЕУР

Се продава од: Бранислав Вчера 21:55 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Површина
Локација
Свети Николе
Се продава земјиште на многу поволна локација во близина на новиот автопат Штип - Скопје во општина Свети Николе во место викано Сопот со одалеченост од самата клучка околу 1.5 km. многу погодно за секаков бизнис
Бранислав
078816297
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации